City Domky

Šípková Růženka

Vítejte na stránkách, kde Vám představíme projekt komfortního bydlení v centru Prahy na Vinohradech. Projekt Šípková Růženka se nachází v obydlené části u tramvajové zastávky a blízko metra, v klidném vnitrobloku kde jednou z výhod je i parkování. V blízkosti jsou zde obchody, restaurace, pošta a park Grebovka. Náš projekt tvoří sedm City Domečků. Jedná se o moderní formu bydlení pro jednu až dvě osoby ve vnitrobloku spojené s předzahrádkou a parkováním. Tedy nadstandardní komfort pro lidi, kteří hodně pracují a chtějí si odpočinout. Ke každému domečku patří i jeden vzrostlý strom. Vlastní branka, vlastní předzahrádka.

Růžové křoví zdobí budovu, Vaši bezpečnost na noc zajišťují žaluzie a uzavřený dvůr, žaluzie zatáhnete, když potřebujete soukromí. V domku jsou dřevěné podlahy, dřevěné masivní dveře, je zde úplně nová luxusní kuchyň se spotřebiči, mikrovlnná trouba, lednice, myčka, odsavač, indukční deska na vaření. Najdete zde místo pro Váš stůl i sedačku. Pro romantické večery je pro Vás připraven lihový krb obestavěný pláštěm ze starých cihel, původních ze staré budovy, dnes již slouží jako dekorační prvek. Půjdeme-li po schodech nahoru, určitě si všimneme zajímavého zábradlí vyrobené na míru od kováře, stejně tak jako Vaše branka i Váš plot. Zalíbí se Vám i dřevěné schodnice. V horní části se nachází koupelna s WC, zabudovanou pračkou v koupelnové skříňce. Najdete zde i šatnu a prostor pro žehlící prkno, vysavač a úklidové prostředky, schováte zde i kufr, lyže. (Pro cyklisty můžeme navíc pronajmout sklep na kolo.) Samozřejmě je zde ložnice. Ložnici můžete od ostatního prostoru oddělit dveřmi. Nejen kuchyňské spotřebiče a pračka, ale i svítidla jsou zde k dispozici, snažili jsme se vytvořit malý svět pro každého, komu se zde zalíbí a bude zde chtít trávit kousek svého života.

Jistě Vás bude zajímat, že tento projekt je postaven v duchu ekonomicko-ekologickém. Domky jsou zateplené, jsou zde trojskla, rekuperace. - v domě je internet (optický kabel) - komfort chytrého domku můžete spravovat po telefonu Pokud budete chtít využít parkování samozřejmě můžete, pokud nemáte automobil, nevadí. Zmíněný sklep lze pronajmout.

Silnou stranou projektu je design vybavení, úplně vše nové, občanská vybavenost, park Grebovka, parkování, šetrná budova energeticky, soukromí vnitrobloku, blízkost městské dopravy.